Carl Fredrik Reuterswärd

699585

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. "Non-Violence", litografi, stämpelsignerad samt signerad i dedikation, numrerad 48/90, bladstorlek 21,5 x 29,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Carl Fredrik Reuterswärd
Budhistorik (8 bud)
5349058
1 400
5348908
1 300
5348908
750
5348778
700
5348778
650

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.