Torsten Jurell litografier

699582

TORSTEN JURELL, 2 st, litografier, kompositioner, signerade och numrerade 21/100 respektive 24/100, bladstorlek 24,5 x 17,5 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

Konst, Grafik, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

Torsten Jurell litografier

Budhistorik (2 bud)

5348487
5335909

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.