Torsten Jurell

699581

TORSTEN JURELL (Född 1951); "Margarita i NYC", färglitografi, signerad, HC, med dediaktion, bladstorlek ca 43,5 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Torsten Jurell
Budhistorik (2 bud)

5349356
5346756

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.