Torsten Jurell

699580

TORSTEN JURELL, komposition, färglitografi, signerad och numrerad HC, bladstorlek 30,5 x 21,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Torsten Jurell
Budhistorik (3 bud)

5346182
5345475
5345131

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.