Torsten Jurell, litografi

699578

TORSTEN JURELL, kolorerad litografi, komposition, signerad och numrerad 2/12, bär dedikation, bladstorlek ca 27 x 21 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Torsten Jurell, litografi
Budhistorik (6 bud)
5349289
500
5350704
500
5349289
450
5350703
5349289

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.