Torsten Jurell

Föregående | Översikt | Nästa

699575

TORSTEN JURELL, 4 st, litografier på rispapper, samramadem, kompositioner, bladstorlek 16,5 x 11 cm.

Ej examinerade ur ram, inga synliga skador.

Geijersgatan 14, Göteborg

699575 - Torsten Jurell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Torsten Jurell
Budhistorik (3 bud)

5346889
5346767
5340695

21 timmar 37 minuter kvar
Avslutas 2019-11-15
20:54   (21:54 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.