Rolf Hanson

Föregående | Översikt | Nästa

699571

ROLF HANSON: komposition, färgserigrafi, signerad, daterad 91 samt numrerad HC, bildstorlek 109 x 92 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Geijersgatan 14, Göteborg

699571 - Rolf Hanson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Rolf Hanson
Budhistorik (5 bud)
5348383
2 600
5346516
5336961
5336551
5332293

20 timmar 28 minuter kvar
Avslutas 2019-11-15
20:13   (21:13 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.