Nordiska kompaniet serveringsvagn

699570

NORDISKA KOMPANIET, serveringsvagn, 1940/50-tal, betsat, vit laminatskiva, 2 lådor, höjd 76, 67x43 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 8

Budhistorik (9 bud)
5338421
5338412
1 400
5338398
5338327
600
5338313
500

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.