William Sweetlove skulptur

699569

SWEETLOVE, William (Belgien, född 1949): "Small cloned Penguin with water bottle", signerad och numrerad 44/300, silversprayfärgad plast (recycled plastic), höjd ca 40 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

William Sweetlove skulptur

Budhistorik (14 bud)
5350501
3 600
5350496
3 400
5350498
3 400
5350496
3 200
5350479

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.