Lasse Åberg

Föregående | Översikt | Nästa

699565

LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", grafikmappen Fauna, signerade och numrerade, 849/2000, färglitografier, bladmått ca 44x59 vardera

Oramade i originalmapp

Konst, Grafik, Nutida

Rum 12

699565 - Lasse Åberg
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Lasse Åberg

Budhistorik (2 bud)

5330834
2019-11-09 15:19:04
5327182
2019-11-08 00:11:03

13 timmar 60 minuter kvar
Avslutas 2019-11-13
15:02   (16:02 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.