Nattduksbord

699563

NATTDUKSBORD, 1960-tal, fanérad i teak, med låda, översida med plastfolie fäst med tennlikor höjd ca 52, 45x31 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Nattduksbord

Budhistorik (3 bud)

5338080
5337905
5336247

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.