Jonas Lindvall matbord Miss Holly

699561

JONAS LINDVALL, "Miss Holly", matbord, Stolab, stomme i vitlaserad ek, brännmärkt undertill, höjd ca 74 cm, yttermått ca 175x100 cm

Ena benet lös som kräver smärre lagning, benet som behöver smärre lagning med mindre spricka, smärre slitage, skruv till samma ben saknas

Möbler, Matbord

Rum 15

Budhistorik (23 bud)
5338936
4 400
5338931
4 200
5338916
5338922
5338916
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.