Bordslampor

699558

BORDSLAMPOR, 1 par, Italien, marmor, 1900-talets andra hälft, höjd 31,5 cm.

Nagg, sprickor, ej funktionstestad.

Belysning, Bordslampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Bordslampor

Budhistorik

2019-11-16 kl 11:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.