Tingströms Rally bord

699542

ENGSTRÖM MYRSTRAND, "Rally", 3 dlr, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, bestående av 2 sidorbord i ek, samt 1 pall i ek, sits i konstläder, höjd ca 50, 40x35, pallen höjd ca 44, 50x35

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Hylla 10

Tingströms Rally bord

Budhistorik (8 bud)
5338329
650
5336124
600
5337410
550
5336124
500
5337409
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.