Coquille vas

699517

PAUL KEDELV, vas, "Coquille", signerad Coquille, Flygsfors, -57, underfång, höjd 27 cm

Slitage

Glas, Konstglas

Monter 14

Coquille vas

Budhistorik (1 bud)

5329700
2019-11-09 08:58:14

2019-11-09 kl 12:02
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.