Bengt Berglund emalj

699509

BENGT BERGLUND (född 1936): komposition, signerad Bengt Berglund, Gustavsberg -64, emalj, ca 33x52 cm

Bruksslitage

Fack 32

Bengt Berglund emalj

Budhistorik (21 bud)
5330326
5330313
1 900
5330317
1 900
5330313
1 800
5330309
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.