Karmstolar rokokostil

699446

KARMSTOLAR, 1900-talets andra hälft, rokokostil, stomme i pärlgrålackerat trä, lösa stoppade sitsar klädda i rött skinn, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (1 bud)

5327627
2019-11-08 10:17:04

2019-11-12 kl 13:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.