Sängbord

699407

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, mahogny, beslag i patinerad mässing, höjd ca 68, 61x51 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord

Budhistorik (17 bud)
5330330
1 600
5330360
1 600
5330330
5330354
1 400
5330330
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.