Boknäs bokhylleskåp

699374

BOKNÄS, bokhylla/bokskåp, 7 dlr, topp, 2 vitriner, låda, skrivklaff, skåp, låda,1900-talets slut, betsad björk, svartlackerade metallbeslag, höjd ca 189, 87x38 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Boknäs bokhylleskåp

Budhistorik (5 bud)
5327628
6 000
5327492
2 600
5325702
5316758
5316754
500

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.