Erik Hallström oljemålning

699308

ERIK HALLSTRÖM (1905-1992): "Timmerarbetare", signerad samt daterad 55, olja på pannå, mått ca 50x65 cm

Erik Hallström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5315902
2019-11-04 08:39:55

2019-11-09 kl 12:20
Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.