Anders Wadensjö

699305

ANDERS WADENSJÖ: "Skyar" signerad a tergo samt daterad -07, olja på pannå, mått ca 66,5x78,5 cm

Fack 25

Anders Wadensjö

Budhistorik (11 bud)
5329879
5327212
750
5329660
700
5327212
650
5329659
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.