Peter Åström

699304

PETER ÅSTRÖM (född 1946): Abstrakt komposition, signerad Åström NYC 90, numrerad 42/44, färglitografi, mått ca 76x57 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 22

Peter Åström
Budhistorik (16 bud)
5328426
1 300
5328705
1 300
5328426
5328704
5328426

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.