Yngve Svedlund

699301

YNGVE SVEDLUND (1925-2017): "Auktion vid Svärdsjö", signerad och daterad Yngve Svedlund -85, olja på trä, ca 90x80 cm

Rum 17

Yngve Svedlund

Budhistorik (3 bud)

5326105
5315396
5314839

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.