Greta Gerell oljemålning

699300

GRETA GERELL (1898-1982): Kor i landskap, signerad Gerell, olja på duk, mått ca 59x66 cm

Lagning på duk, färgbortfall

Fack 6

Greta Gerell oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5328327
5327374
950
5316631
900
5312223

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.