Alfred Thörne oljemålning

699299

ALFRED THÖRNE (1850-1916): Motiv med park vid vatten, signerad Alfr Thörne, olja på duk, mått ca 130x80 cm

Mindre färgbortfall

Konst, Äldre måleri, Selected

Alfred Thörne oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5327846
4 800
5327136
4 600
5325849
4 400
5327135
4 200
5325849

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.