Gustav Rudberg olja på duk

699298

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): ''Skuta vid hven'', signerad Rudberg, olja på duk, mått ca 54x82 cm

Konst, Teckningar

Fack 10

Gustav Rudberg olja på duk

Budhistorik (10 bud)
5328493
2 800
5326084
2 600
5322417
2 400
5317057
5315518
1 900

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.