Bordslampa 1940-tal

699288

BORDSLAMPA, 1940-tal, troligtvis Hans Bergström, Atelje Lyktan, stomme i mässing och trä, höjd ca 31 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa 1940-tal

Budhistorik (7 bud)
5325084
2 800
5325974
2 600
5325084
1 600
5325965
5325084
650

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.