TAGE NORDHOLM akvarell

699263

TAGE NORDHOLM (1927-1990): Skogslandskap, signerad, akvarell, ca 41x32 cm

Linnégatan 21, Norrköping

TAGE NORDHOLM akvarell

Budhistorik (3 bud)

5338586
5330120
5329745

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.