BENGT OLSON litografi

699262

BENGT OLSON (född 1930): Komposition, signerad Bengt Olsson, numrerad, litografi, 1/X, bildmått ca 65x48 cm

Konst, Nutida

Linnégatan 21, Norrköping

BENGT OLSON litografi

Budhistorik (1 bud)

5333262
2019-11-10 11:45:25

2019-11-14 kl 21:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.