Thangka

699139

THANGKA, 1900-tal, bemålad duk med sidenmontering, ca 103x98 cm

Bruksslitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Mattor/Textilier

Thangka

Budhistorik (16 bud)
5328622
2 600
5328541
2 400
5328621
2 400
5328541
5328619

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.