Rune Pettersson oljemålning

699132

RUNE PETTERSSON (1918-1999), "Gårdar", signerad R Pettersson, olja på pannå, 90x80 cm

Fack 11

Rune Pettersson oljemålning

Budhistorik (20 bud)
5328712
4 200
5328715
5328712
3 200
5328714
5328712

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.