Golvlampa Falkenberg Belysning

699049

FALKENBERG BELYSNING, golvlampa, 1900-talets andra hälft, svart krymplackad metall, mässingsdetaljer, fot i gjutjärn, inpressad märkning FLB, H ca 130 cm

Skador: mindre skavmärken, böjleden något lös, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktion

Belysning, Golvlampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (25 bud)
5328612
3 800
5328610
3 600
5328610
3 400
5328607
3 200
5328609
3 200

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.