Lampbord 1950-tal

699048

GOLVLAMPA/ LAMPBORD, 1950-tal, benställning av svartlackerat stål och mässing, njurformad skiva fanerad med teak, två reglerbara armar av mässing med skärmar i ljus textil, höjd ca 142 cm

Skador: Smärre bruksslitage, skärmarna senare, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktion

Belysning, Golvlampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Lampbord 1950-tal

Budhistorik (7 bud)
5328561
650
5326982
600
5326982
450
5322777
5319463

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.