Sittgrupp Louis XV-stil

698987

SITTGRUPP, 3 dlr, soffa och 2 karmstolar, sekelskiftet 1900, Louis quinze-stil, skuret lövträ, , soffa L ca 131 cm

Skador: Slitage, lagningar, klädsel fläckad, ett armlän löst

Möbler, Soffgrupper

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sittgrupp Louis XV-stil

Budhistorik (9 bud)
5328347
650
5326985
600
5328346
600
5326985
550
5328345
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.