Gunnar Svenson oljemålning

698936

GUNNAR SVENSON (1892-1977): Landskapsmotiv signerad, olja på duk, ca 56x68 cm

Rum 15

Gunnar Svenson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5328579
5328571
5328186
500
5326471
450
5320096

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.