Sten Ekendahl oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

698794

STEN EKENDAHL (1897-1968): Kvinna med barn och katt, signerad Sten Ekendahl, olja på duk, ca 63x93 cm

Någon mindre repa

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

698794 - Sten Ekendahl oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sten Ekendahl oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5331351
2019-11-09 18:06:05
5329332
2019-11-08 23:03:59

Avslutas 2019-11-13
18:16   (19:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.