Karl Mårtens

698690

KARL MÅRTENS (född 1956): färglitografi, skata, signerad, numrerad EA 2/30, bladmått 35,5x55 cm

Obetydligt ytslitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Karl Mårtens
Budhistorik (8 bud)
5350854
5349834
5347280
750
5342866
700
5342857
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.