Lars Tunebo

698685

LARS TUNEBO: litografi, noshörning på boll, signerad, numrerad 126/180, bladmått 37x36 cm

Obetydligt ytslitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Tunebo
Budhistorik (11 bud)
5346905
1 300
5345282
5345281
900
5345037
850
5343451

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.