Lars Tunebo

698684

LARS TUNEBO: litografi, bulldog med Louis Vuitton-monogram, signerad, numrerad 126/180, bladmått 37x65 cm

Obetydligt ytslitage

Konst, Grafik, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Tunebo
Budhistorik (11 bud)
5350591
5350551
5346690
5338788
5338784
700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.