Pär Gunnar Thelander etsning

698637

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Komposition, signerad, 8/150, etsning, bladmått 23x32 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Pär Gunnar Thelander etsning

Budhistorik (4 bud)

5327328
450
5315027
5321549
5315027

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.