Väinö Kamppuri oljemålning

698596

VÄINÖ KAMPPURI (1891-1972) Vid båthuset, signerad, olja på pannå, 45x56 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Väinö Kamppuri oljemålning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5323030
70
5315910
55
5315795
50

Slutpris EUR:
70
725 SEK, 80 USD
Utropspris EUR: