Allegoriskt motiv oljemålning

698584

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Allegoriskt motiv, olja på duk, ca 112x60 cm

Konst, Äldre måleri

Allegoriskt motiv oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5328766
5328413
2 800
5328755
2 800
5328413
2 600
5313606
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.