Okänd konstnär akvarell

Föregående | Översikt | Nästa

698497

OKÄND KONSTNÄR, akvarell, 1800-tal, Kungelf (Kungälv), signerad EM, bildmått 15,5x22,5 cm

Mindre fläckar

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

698497 - Okänd konstnär akvarell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Okänd konstnär akvarell
Budhistorik (1 bud)

5338887
2019-11-11 21:52:51

3 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
18:42   (19:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.