Ram Karl Johan

698472

RAM, Karl Johan, 1800-talets första hälft, björk, grafiskt blad, ramens mått 30x33 cm

Några repor och märken

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Ram Karl Johan
Budhistorik (5 bud)
5349907
500
5336100
450
5336186
5336100
5332285

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.