Etsning efter Matthias Disel

Föregående | Översikt | Nästa

698458

MATTHIAS DISEL, efter, 1700-talets första hälft, kopparstick, gravör Carl Remshart, utgiven av Jeremias Wolff, Augsburg, "Prospect u. Perspectiv der großen Cascade in Nymphenburg, roth, schwarz u. weißen Marmor, samt anhang deß Canals zu end des gartens", plåtmått 24 x 35,5 cm

Fläckar, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

698458 - Etsning efter Matthias Disel
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Etsning efter Matthias Disel
Budhistorik (3 bud)

5343279
5337456
5337456

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
12:28   (13:28 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.