Oidentiferad konstnär

698457

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, signerad JN Carter och daterad -67?, motiv från grotta, bildmått 11,5x16 cm

Mindre fläckar, ej examinerad ur ram

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oidentiferad konstnär
Budhistorik (3 bud)

5348930
5348640
5345558

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.