Strömmätare

698434

STRÖMMÄTARE, G. Wohlmuth & Co. Tyskland. 1900-talets första hälft, i mörkbetsat träetui med hänklar, plakettmärkt, numrerad 75616, mått 36x27x27 cm

Slitage, mindre skada, ej funktionstestad

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Strömmätare

Budhistorik (22 bud)
5351275
1 600
5351392
5351275
1 400
5351375
1 300
5351275

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.