Lockurna

698430

LOCKURNA, koppar, nationalromatik, 1900-talet början, relief- och hamrad dekor, diameter 32 xm exkl hänklar, höjd 36 cm

Möjliga lagningar i botten, mindre bucklor

Metall

Geijersgatan 14, Göteborg

Lockurna

Budhistorik (1 bud)

5340912
2019-11-12 16:39:14

2019-11-15 kl 15:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.