Alvar Jonson pastell

698324

ALVAR JONSON, pastell, signerad och daterad -47, krakning av hö, bildmått 25x31 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Alvar Jonson pastell
Budhistorik

2019-11-14 kl 20:01
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.