Pamela "Mela" Anderberg stilleben

698322

PAMELA "MELA" ANDERBERG (1865-1927): Stilleben, olja på pannå, signerad och daterad 1924, 50 x 92,5 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Pamela

Budhistorik (4 bud)

5346903
450
5346892
5336475
5330464

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.